clear float
homepage Výrobky v akci
clear float
<Září 2021>
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
všechny záznamy
29.Srpen

16. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu

29.8.2020  | Kde: Jihlava

Dorostenky

 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -57 kg
1. Tereza Matoušková 2002 / 26 / 56 Sportovní klub ZLOBR 37.5 40.0 45.0 37.5 44.12 VT3
Ž -63 kg
1. Veronika Grocholová 2003 / 3 / 59 Colbert club SSK Vítkovice 42.5 45.0 50.0 45.0 50.83 VT3
 
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -57 kg
1. Kateřina Šupíková 1999 / 58 / 56.8 Sportovní klub ZLOBR 50.0 55.0 57.5 57.5 66.91 VT2
Ž -63 kg
1. Anna Pilská 1999 / 50 / 59.3 Powerlifting School 95.0 100.0 R106.0 100.0 112.51 EVT
Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 38 / 70.8 TJ Olympia Zlín 100.0 110.0 115.0 115.0 113.52 EVT
 
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 63 / 77.8 TJ Sokol Nymburk 75.0 - - 75.0 69.73 VT2
 
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 32 / 51.6 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 50.0 62.70 VT2
Ž -84 kg
1. Simona Košařová 1966 / 29 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 57.5 60.0 62.5 62.5 57.43 VT3
 
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 8 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 77.5 R80.5 77.5 84.35 EVT
 
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -74 kg
1. David Horník 2004 / 66 / 70.6 SK Horník PWL 115.0 125.0 135.0 135.0 100.51 VT1
2. Vojtěch Kij 2003 / 43 / 72.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 112.5 112.5 112.5 82.37 VT3
M -83 kg
1. Kevin Tóth 2004 / 18 / 76.6 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 140.0 150.0 140.0 98.32 VT2
M -93 kg
1. Jiří Dammer 2004 / 72 / 90.2 TJ Sokol Vejprnice 135.0 147.5 160.0 147.5 94.06 VT2
M -120 kg
1. Šimon Král 2002 / 61 / 112 TJ Sokol Vejprnice 142.5 142.5 152.5 142.5 83.41 VT3
 
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -74 kg
1. Josef Pilský 1997 / 13 / 74 Powerlifting School 160.0 160.0 170.0 170.0 122.28 MVT
2. Vojtěch Haker 2000 / 11 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 140.0 140.0 140.0 140.0 101.58 VT2
M -83 kg
1. Josef Klíma 1999 / 19 / 80 Sportovní klub ZLOBR 155.0 162.5 167.5 167.5 114.35 VT1
M -93 kg
1. Vojtěch Halma 1999 / 71 / 90.8 TJ Sokol Rosice 187.5 187.5 187.5 187.5 119.18 MVT
2. Jan Pavlíček 1997 / 28 / 86.5 TJ Lokomotiva Krnov 157.5 162.5 162.5 157.5 102.67 VT2
3. Adam Kubový 2001 / 2 / 87.6 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 140.0 150.0 150.0 97.13 VT2
- Vojtěch Křížek 1999 / 23 / 92 Sportovní klub ZLOBR 130.0 130.0 130.0 - -  
M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 39 / 103.7 Fitness Jiskra Bílina R250.0 R255.0 R260.0 R260.0 156.05 EVT
2. Jakub Wagner 1998 / 36 / 104.8 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 230.0 230.0 137.54 EVT
3. Matěj Jurka 2001 / 12 / 100.4 TJ Svitavy 200.0 200.0 210.0 200.0 121.52 MVT
M -120 kg
1. Martin Prokop 1999 / 17 / 115 Powerlifting School 240.0 250.0 R267.5 R267.5 155.44 EVT
2. Nicolas Tóth 2001 / 70 / 110.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 265.0 267.5 265.0 155.87 EVT
3. Filip Porteš 2000 / 59 / 113.4 TJ Olympia Zlín 195.0 205.0 205.0 195.0 113.74 VT1
M +120 kg
1. Marek Novák 1997 / 45 / 154 TJ Olympia Zlín 205.0 250.0 265.0 265.0 146.07 EVT
2. Denis Kurečka 1999 / 46 / 130 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 210.0 237.5 210.0 118.78 MVT
3. Zbyněk Zuna 1998 / 24 / 120.8 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 152.5 160.0 160.0 91.84 VT3
4. Jan Cifrain 1998 / 57 / 125.7 Sportovní klub ZLOBR 160.0 167.5 167.5 160.0 91.07 VT3
 
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -59 kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 25 / 58.8 TJ Sokol Pohořelice 115.0 122.5 130.0 130.0 112.96 VT1
M -66 kg
1. Martin Čech 1974 / 37 / 65.8 TJ Bystřice pod Hostýnem 110.0 115.0 120.0 120.0 94.46 VT2
2. Zdeněk Stuchlík 1974 / 21 / 66 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 125.0 125.0 120.0 94.22 VT2
3. Dušan Švarcbach 1975 / 20 / 65.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 100.0 102.5 105.0 102.5 80.59 VT3
M -83 kg
1. Aleš Košťál 1974 / 49 / 82.1 SK OLYMP Fitness Nový Bor 180.0 185.0 - 185.0 124.30 MVT
2. Michal Sicha 1980 / 64 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 140.0 150.0 - 150.0 100.64 VT2
M -93 kg
1. Václav Patočka 1977 / 60 / 92.7 TJ Sokol Rosice 185.0 210.0 - 210.0 132.13 EVT
2. Jiří Furch 1975 / 31 / 89.3 TJ Sokol Vranovice 150.0 162.5 170.0 162.5 104.16 VT2
M -105 kg
1. Michal Krček 1978 / 54 / 102.8 TJ Olympia Zlín 180.0 200.0 200.0 180.0 108.38 VT1
M -120 kg
1. František Stříska 1971 / 27 / 106.5 TJ Sokol Nymburk 165.0 175.0 185.0 175.0 104.06 VT2
M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 35 / 141.9 Fitness Jiskra Bílina 305.0 312.5 320.0 320.0 178.46 EVT
- Jaroslav Šoukal 1972 / 4 / 169.4 TJ Sokol Vejprnice 312.5 312.5 320.0 - -  
 
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -74 kg
1. Martin Dolejš 1970 / 5 / 72.2 TJ Sokol Vejprnice 127.5 140.0 - 140.0 102.51 VT1
M -83 kg
1. Vladimír Nebola 1970 / 47 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 R208.0 - 190.0 127.47 EVT
2. Libor Novák 1966 / 33 / 82.4 TJ Svitavy 140.0 140.0 150.0 150.0 100.56 VT1
M -105 kg
1. Luboš Billy 1970 / 44 / 103.7 TJ Sokol Nymburk 205.0 212.5 220.0 212.5 127.54 EVT
2. Miroslav Botlík 1965 / 41 / 100.4 TJ Sokol Vejprnice 175.0 180.0 - 175.0 106.33 VT1
3. Jaroslav Doleček 1965 / 9 / 103 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 175.0 105.30 VT1
M -120 kg
1. Miroslav Slovák 1970 / 40 / 117.2 TJ Sokol Nymburk 230.0 240.0 250.0 240.0 138.77 EVT
2. Jiří Krčmář 1962 / 14 / 108.1 TJ Sokol Nymburk 165.0 172.5 180.0 180.0 106.51 VT1
3. Jan Heto 1969 / 73 / 107.8 TJ Sokol Rosice 160.0 170.0 190.0 170.0 100.69 VT1
M +120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 30 / 123 TJ Sokol Rosice 190.0 200.0 200.0 190.0 108.64 MVT
 
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -83 kg
1. Jaroslav Zimola 1953 / 55 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 125.0 120.0 82.66 VT2
2. Ladislav Thun 1956 / 6 / 78.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 107.5 112.5 115.0 115.0 79.34 VT2
3. František Michalczyk 1954 / 42 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 75.39 VT2
M -93 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 56 / 84.2 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 182.5 190.0 190.0 125.76 EVT
2. Jaroslav Tomi 1958 / 1 / 87.6 TJ Sokol Vítkovice 140.0 152.5 160.0 140.0 90.65 VT1
M -105 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 22 / 95.7 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 160.0 160.0 99.20 MVT
M -120 kg
1. Jiří Krištofík 1951 / 69 / 107.3 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 160.0 150.0 88.98 VT1
2. Petr Zamazal 1956 / 34 / 108 SKST Litvínov 140.0 145.0 150.0 145.0 85.83 VT2
M +120 kg
1. Emil Mojžíšek 1956 / 53 / 138.9 Colbert club SSK Vítkovice 142.5 150.0 155.0 155.0 86.72 VT1
2. Milan Mrázek 1958 / 52 / 125.5 TJ Sokol Lanžhot 145.0 150.0 152.5 152.5 86.83 VT1
 
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -83 kg
1. Jaroslav Fajkus 1949 / 67 / 78.7 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 117.5 122.5 122.5 84.51 MVT
2. Karel Olič 1947 / 48 / 80.9 TJ KRALUPY 90.0 115.0 120.0 120.0 81.35 VT1
M -93 kg
1. Ivo Huser 1950 / 62 / 91.3 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 135.0 135.0 85.56 MVT
M -105 kg
1. Jiří Horník 1948 / 51 / 93.3 SK Horník PWL 130.0 R142.5 R150.0 R150.0 94.08 MVT
2. František Hromas 1947 / 65 / 99.5 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 105.0 107.5 107.5 65.55 VT3
M -120 kg
1. Josef Duna 1950 / 16 / 112.6 TJ Sokol Vejprnice 140.0 140.0 R160.0 R160.0 93.50 EVT
2. Stanislav Krček 1949 / 15 / 107.7 TJ Olympia Zlín 105.0 110.0 - 105.0 62.20 VT3
- Ivan Veselý 1949 / 68 / 111.4 TJ KRALUPY 105.0 120.0 125.0 - -  
 

Absolutní pořadí

Dorostenky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Veronika Grocholová 2003 / 3 / 59 Colbert club SSK Vítkovice 42.5 45.0 50.0 45.0 50.83 VT3
2. Tereza Matoušková 2002 / 26 / 56 Sportovní klub ZLOBR 37.5 40.0 45.0 37.5 44.12 VT3
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Lucie Daňková 2000 / 38 / 70.8 TJ Olympia Zlín 100.0 110.0 115.0 115.0 113.52 EVT
2. Anna Pilská 1999 / 50 / 59.3 Powerlifting School 95.0 100.0 106.0 100.0 112.51 EVT
3. Kateřina Šupíková 1999 / 58 / 56.8 Sportovní klub ZLOBR 50.0 55.0 57.5 57.5 66.91 VT2
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Alena Krčmářová 1975 / 63 / 77.8 TJ Sokol Nymburk 75.0 - - 75.0 69.73 VT2
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Václava Zodererová 1961 / 32 / 51.6 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 50.0 62.70 VT2
2. Simona Košařová 1966 / 29 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 57.5 60.0 62.5 62.5 57.43 VT3
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Adina Hyková 1943 / 8 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 77.5 80.5 77.5 84.35 EVT
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. David Horník 2004 / 66 / 70.6 SK Horník PWL 115.0 125.0 135.0 135.0 100.51 VT1
2. Kevin Tóth 2004 / 18 / 76.6 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 140.0 150.0 140.0 98.32 VT2
3. Jiří Dammer 2004 / 72 / 90.2 TJ Sokol Vejprnice 135.0 147.5 160.0 147.5 94.06 VT2
4. Šimon Král 2002 / 61 / 112 TJ Sokol Vejprnice 142.5 142.5 152.5 142.5 83.41 VT3
5. Vojtěch Kij 2003 / 43 / 72.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 112.5 112.5 112.5 82.37 VT3
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Václav Vlk 2000 / 39 / 103.7 Fitness Jiskra Bílina 250.0 255.0 260.0 260.0 156.05 EVT
2. Nicolas Tóth 2001 / 70 / 110.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 265.0 267.5 265.0 155.87 EVT
3. Martin Prokop 1999 / 17 / 115 Powerlifting School 240.0 250.0 267.5 267.5 155.44 EVT
4. Marek Novák 1997 / 45 / 154 TJ Olympia Zlín 205.0 250.0 265.0 265.0 146.07 EVT
5. Jakub Wagner 1998 / 36 / 104.8 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 230.0 230.0 137.54 EVT
6. Josef Pilský 1997 / 13 / 74 Powerlifting School 160.0 160.0 170.0 170.0 122.28 MVT
7. Matěj Jurka 2001 / 12 / 100.4 TJ Svitavy 200.0 200.0 210.0 200.0 121.52 MVT
8. Vojtěch Halma 1999 / 71 / 90.8 TJ Sokol Rosice 187.5 187.5 187.5 187.5 119.18 MVT
9. Denis Kurečka 1999 / 46 / 130 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 210.0 237.5 210.0 118.78 MVT
10. Josef Klíma 1999 / 19 / 80 Sportovní klub ZLOBR 155.0 162.5 167.5 167.5 114.35 VT1
11. Filip Porteš 2000 / 59 / 113.4 TJ Olympia Zlín 195.0 205.0 205.0 195.0 113.74 VT1
12. Jan Pavlíček 1997 / 28 / 86.5 TJ Lokomotiva Krnov 157.5 162.5 162.5 157.5 102.67 VT2
13. Vojtěch Haker 2000 / 11 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 140.0 140.0 140.0 140.0 101.58 VT2
14. Adam Kubový 2001 / 2 / 87.6 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 140.0 150.0 150.0 97.13 VT2
15. Zbyněk Zuna 1998 / 24 / 120.8 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 152.5 160.0 160.0 91.84 VT3
16. Jan Cifrain 1998 / 57 / 125.7 Sportovní klub ZLOBR 160.0 167.5 167.5 160.0 91.07 VT3
- Vojtěch Křížek 1999 / 23 / 92 Sportovní klub ZLOBR 130.0 130.0 130.0 - -  
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Pavel Syrový 1974 / 35 / 141.9 Fitness Jiskra Bílina 305.0 312.5 320.0 320.0 178.46 EVT
2. Václav Patočka 1977 / 60 / 92.7 TJ Sokol Rosice 185.0 210.0 - 210.0 132.13 EVT
3. Aleš Košťál 1974 / 49 / 82.1 SK OLYMP Fitness Nový Bor 180.0 185.0 - 185.0 124.30 MVT
4. Bronislav Tvrdoň 1971 / 25 / 58.8 TJ Sokol Pohořelice 115.0 122.5 130.0 130.0 112.96 VT1
5. Michal Krček 1978 / 54 / 102.8 TJ Olympia Zlín 180.0 200.0 200.0 180.0 108.38 VT1
6. Jiří Furch 1975 / 31 / 89.3 TJ Sokol Vranovice 150.0 162.5 170.0 162.5 104.16 VT2
7. František Stříska 1971 / 27 / 106.5 TJ Sokol Nymburk 165.0 175.0 185.0 175.0 104.06 VT2
8. Michal Sicha 1980 / 64 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 140.0 150.0 - 150.0 100.64 VT2
9. Martin Čech 1974 / 37 / 65.8 TJ Bystřice pod Hostýnem 110.0 115.0 120.0 120.0 94.46 VT2
10. Zdeněk Stuchlík 1974 / 21 / 66 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 125.0 125.0 120.0 94.22 VT2
11. Dušan Švarcbach 1975 / 20 / 65.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 100.0 102.5 105.0 102.5 80.59 VT3
- Jaroslav Šoukal 1972 / 4 / 169.4 TJ Sokol Vejprnice 312.5 312.5 320.0 - -  
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Miroslav Slovák 1970 / 40 / 117.2 TJ Sokol Nymburk 230.0 240.0 250.0 240.0 138.77 EVT
2. Luboš Billy 1970 / 44 / 103.7 TJ Sokol Nymburk 205.0 212.5 220.0 212.5 127.54 EVT
3. Vladimír Nebola 1970 / 47 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 208.0 - 190.0 127.47 EVT
4. Ivo Jurman 1969 / 30 / 123 TJ Sokol Rosice 190.0 200.0 200.0 190.0 108.64 MVT
5. Jiří Krčmář 1962 / 14 / 108.1 TJ Sokol Nymburk 165.0 172.5 180.0 180.0 106.51 VT1
6. Miroslav Botlík 1965 / 41 / 100.4 TJ Sokol Vejprnice 175.0 180.0 - 175.0 106.33 VT1
7. Jaroslav Doleček 1965 / 9 / 103 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 175.0 105.30 VT1
8. Martin Dolejš 1970 / 5 / 72.2 TJ Sokol Vejprnice 127.5 140.0 - 140.0 102.51 VT1
9. Jan Heto 1969 / 73 / 107.8 TJ Sokol Rosice 160.0 170.0 190.0 170.0 100.69 VT1
10. Libor Novák 1966 / 33 / 82.4 TJ Svitavy 140.0 140.0 150.0 150.0 100.56 VT1
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Čestmír Wolf 1959 / 56 / 84.2 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 182.5 190.0 190.0 125.76 EVT
2. Josef Ptáček 1953 / 22 / 95.7 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 160.0 160.0 99.20 MVT
3. Jaroslav Tomi 1958 / 1 / 87.6 TJ Sokol Vítkovice 140.0 152.5 160.0 140.0 90.65 VT1
4. Jiří Krištofík 1951 / 69 / 107.3 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 160.0 150.0 88.98 VT1
5. Milan Mrázek 1958 / 52 / 125.5 TJ Sokol Lanžhot 145.0 150.0 152.5 152.5 86.83 VT1
6. Emil Mojžíšek 1956 / 53 / 138.9 Colbert club SSK Vítkovice 142.5 150.0 155.0 155.0 86.72 VT1
7. Petr Zamazal 1956 / 34 / 108 SKST Litvínov 140.0 145.0 150.0 145.0 85.83 VT2
8. Jaroslav Zimola 1953 / 55 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 125.0 120.0 82.66 VT2
9. Ladislav Thun 1956 / 6 / 78.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 107.5 112.5 115.0 115.0 79.34 VT2
10. František Michalczyk 1954 / 42 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 75.39 VT2
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Jiří Horník 1948 / 51 / 93.3 SK Horník PWL 130.0 142.5 150.0 150.0 94.08 MVT
2. Josef Duna 1950 / 16 / 112.6 TJ Sokol Vejprnice 140.0 140.0 160.0 160.0 93.50 EVT
3. Ivo Huser 1950 / 62 / 91.3 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 135.0 135.0 85.56 MVT
4. Jaroslav Fajkus 1949 / 67 / 78.7 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 117.5 122.5 122.5 84.51 MVT
5. Karel Olič 1947 / 48 / 80.9 TJ KRALUPY 90.0 115.0 120.0 120.0 81.35 VT1
6. František Hromas 1947 / 65 / 99.5 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 105.0 107.5 107.5 65.55 VT3
7. Stanislav Krček 1949 / 15 / 107.7 TJ Olympia Zlín 105.0 110.0 - 105.0 62.20 VT3
- Ivan Veselý 1949 / 68 / 111.4 TJ KRALUPY 105.0 120.0 125.0 - -  

Oddílové výsledky

Dorostenky
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 45.0 50.83 12 [12]
2. Sportovní klub ZLOBR 37.5 44.12 12 [12]
Juniorky
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Olympia Zlín 115.0 113.52 12 [12]
2. Powerlifting School 100.0 112.51 12 [12]
3. Sportovní klub ZLOBR 57.5 66.91 12 [12]
Ženy M1
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Nymburk 75.0 69.73 12 [12]
Ženy M2
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.70 12 [12]
2. Colbert club SSK Vítkovice 62.5 57.43 12 [12]
Ženy M4
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ TZ Prosport Rakovník 77.5 84.35 12 [12]
Dorostenci
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Vejprnice 290.0 177.47 24 [12, 12]
2. Colbert club SSK Vítkovice 252.5 180.69 21 [12, 9]
3. SK Horník PWL 135.0 100.51 12 [12]
Junioři
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 625.0 371.78 26 [9, 9, 8]
2. Powerlifting School 437.5 277.72 24 [12, 12]
3. TJ Olympia Zlín 460.0 259.81 20 [12, 8]
4. Sportovní klub ZLOBR 327.5 205.42 19 [12, 7]
5. Fitness Jiskra Bílina 260.0 156.05 12 [12]
6. TJ Sokol Rosice 187.5 119.18 12 [12]
7. Doplnejch powerlifting 230.0 137.54 9 [9]
8. TJ Lokomotiva Krnov 157.5 102.67 9 [9]
9. TJ Sokol Pohořelice 140.0 101.58 9 [9]
10. TJ Svitavy 200.0 121.52 8 [8]
11. TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 91.84 8 [8]
Muži M1
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Vranovice 312.5 204.80 18 [9, 9]
2. Fitness Jiskra Bílina 320.0 178.46 12 [12]
3. TJ Sokol Rosice 210.0 132.13 12 [12]
4. SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 124.30 12 [12]
5. TJ Sokol Pohořelice 130.0 112.96 12 [12]
6. TJ Olympia Zlín 180.0 108.38 12 [12]
7. TJ Sokol Nymburk 175.0 104.06 12 [12]
8. TJ Bystřice pod Hostýnem 120.0 94.46 12 [12]
9. Colbert club SSK Vítkovice 120.0 94.22 9 [9]
10. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 102.5 80.59 8 [8]
11. TJ Sokol Vejprnice 0.0 0.00 0
Muži M2
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Nymburk 632.5 372.82 33 [12, 12, 9]
2. TJ Sokol Vejprnice 315.0 208.84 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Rosice 360.0 209.33 20 [12, 8]
4. TJ Svitavy 325.0 205.86 17 [9, 8]
5. TJ Spartak Letohrad 190.0 127.47 12 [12]
Muži M3
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 605.0 376.85 44 [12, 12, 12, 8]
2. TJ Spartak Pelhřimov 160.0 99.20 12 [12]
3. Silový trojboj Holba Hanušovice 120.0 82.66 12 [12]
4. TJ Sokol Vítkovice 140.0 90.65 9 [9]
5. TJ Sokol Lanžhot 152.5 86.83 9 [9]
6. SKST Litvínov 145.0 85.83 9 [9]
7. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 115.0 79.34 9 [9]
Muži M4
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 257.5 170.07 24 [12, 12]
2. SK Horník PWL 150.0 94.08 12 [12]
3. TJ Sokol Vejprnice 160.0 93.50 12 [12]
4. TJ KRALUPY 120.0 81.35 9 [9]
5. TJ Spartak Pelhřimov 107.5 65.55 9 [9]
6. TJ Olympia Zlín 105.0 62.20 9 [9]
Celkové pořadí
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 1 967.5 1 301.87 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. TJ Sokol Nymburk 882.5 546.61 57 [12, 12, 12, 12, 9]
3. TJ Olympia Zlín 860.0 543.91 53 [12, 12, 12, 9, 8]
4. TJ Sokol Vejprnice 765.0 479.81 48 [12, 12, 12, 12]
5. TJ Sokol Rosice 757.5 460.64 44 [12, 12, 12, 8]
6. Sportovní klub ZLOBR 422.5 316.45 43 [12, 12, 12, 7]
7. Powerlifting School 537.5 390.23 36 [12, 12, 12]
8. TJ Svitavy 525.0 327.38 25 [9, 8, 8]
9. Fitness Jiskra Bílina 580.0 334.51 24 [12, 12]
10. SK Horník PWL 285.0 194.59 24 [12, 12]
11. TJ Sokol Pohořelice 270.0 214.54 21 [12, 9]
12. TJ Spartak Pelhřimov 267.5 164.75 21 [12, 9]
13. TJ TZ Prosport Rakovník 237.5 176.19 20 [12, 8]
14. TJ Sokol Vranovice 312.5 204.80 18 [9, 9]
15. TJ Spartak Letohrad 190.0 127.47 12 [12]
16. SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 124.30 12 [12]
17. TJ Bystřice pod Hostýnem 120.0 94.46 12 [12]
18. Silový trojboj Holba Hanušovice 120.0 82.66 12 [12]
19. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.70 12 [12]
20. TJ KRALUPY 120.0 81.35 9 [9]
21. Doplnejch powerlifting 230.0 137.54 9 [9]
22. TJ Lokomotiva Krnov 157.5 102.67 9 [9]
23. TJ Sokol Vítkovice 140.0 90.65 9 [9]
24. TJ Sokol Lanžhot 152.5 86.83 9 [9]
25. SKST Litvínov 145.0 85.83 9 [9]
26. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 115.0 79.34 9 [9]
27. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 102.5 80.59 8 [8]

Nově dosažené rekordy
 
SoutěžícíDivizeKategorieDisciplínaVybaveníPokusHodnota
Václav Vlk Junioři -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 260.00 kg
Martin Prokop Junioři -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 267.50 kg
Jiří Horník Muži M4 -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 150.00 kg
Josef Duna Muži M4 -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 160.00 kg