clear float
homepage Výrobky v akci
clear float
<Září 2021>
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
všechny záznamy
1.Srpen

4. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostenců a masters v klasickém benčpresu

1.8.2020  | Kde: Dírná u Tábora

Zlato pro OLYMP Fitness z MČR v benchpressu!

V sobotu 1. srpna 2020 proběhlo po dlouhé pauze bez soutěží Mistrovství České republiky v benčpresu RAW (bez dresu) federace IPF. Pár dní před závodem se organizátoři rozhodli přesunout klání z vnitřních prostor na otevřené prostranství v malé obci Dírná u Tábora, což se projevilo jako velice dobrý nápad vzhledem k tomu, že bylo nádherné slunečné počasí a závodu se zúčastnilo kolem 140 závodníků z 38 oddílů. Vážení a rozcvičování probíhalo ve vnitřních prostorách Restaurace na Rynku a samotný závod venku pod party stany. Celá organizace soutěže byla ze strany pořádajícího oddílu Powerliftingschool a hlavně předsedy oddílu Milana Špingla zcela perfektní od začátku až do konce a byla provázena ze strany všech zúčastněných skvělou atmosférou, způsobenou zřejmě také dlouhou závodní přestávkou.

Jediným zástupcem oddílu SK OLYMP Fitness Nový Bor byl v kategorii M1 do 83 kg Aleš Košťál. V rozcvičovně probíhalo vše podle plánu a tak při základním pokusu Aleš nastoupil na nahlášených 140 kg, které bez problémů zvládl. Ve druhém pokusu si nechal naložit 145kg a na závěrečný třetí pokus 150 kg, které oba taktéž bez problémů vzepřel a získal zlatou medaili. Velký boj se uskutečnil na druhém až čtvrtém místě kde se soutěžící vešli do rozdílu pouhých 2,5 kg. Nakonec na druhém místě skončil se zvládnutými 135 kg pražský Jan Mlejnek a na třetím místě taktéž se 135 kg Martin Turek z Bohumína, který měl tu smůlu, že při prezentaci navážil o 0,5 kg více než Mlejnek.

Během celé soutěže bylo k vidění mnoho nazvedaných kilogramů, zvládnutých i nezvládnutých pokusů a 10 nových národních rekordů. Bodově nejhodnotnější výkon a vítězství v absolutním pořadí celé soutěže mužů si připsal Vladislav Havrlík z Příbrami v kategorii M1 do 105 kg za výkon 210 kg, což je taktéž nový národní rekord. O nejtěžší zvládnutou váhu činky se postaral teprve juniorský závodník Marek Novák ze Zlína, který při osobní váze 154 kg dokázal vzepřít 215 kg. V ženách pak v absolutním pořadí zazářila juniorská závodnice Dominika Jansová ze Dvora Králové, která při tělesné váze pouhých 59 kg zvládla činku o hmotnosti 86 kg. S nejtěžší činkou o váze 87,5 kg se úspěšně poprala Lucie Šuková z Litvínova v kategorii M1 do 72 kg. Obě ženy tím opět posunuly hodnoty národních rekordů.

 

Dorostenky

 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -57 kg
1. Simona Rančev 2002 / 8 / 56 Sportovní klub ZLOBR 52.5 52.5 55.0 52.5 61.77 VT1
2. Martina Smejkalová 2002 / 72 / 55.4 Spal strength gym 37.5 40.0 45.0 40.0 47.46 VT3
3. Tereza Matoušková 2002 / 65 / 55.65 Sportovní klub ZLOBR 35.0 40.0 40.0 35.0 41.38 VT3
Ž -63 kg
1. Veronika Grocholová 2003 / 100 / 59.7 Colbert club SSK Vítkovice 45.0 47.5 50.0 50.0 55.96 VT2
2. Adéla Pivoňková 2002 / 37 / 60.25 B Strong Powerlifting Team 42.5 47.5 52.5 47.5 52.79 VT2
Ž -72 kg
1. Jana Daňková 2002 / 104 / 65.65 Powerlifting TJJM Chodov 55.0 60.0 62.5 60.0 62.48 VT1
2. Renata Šimonová 2002 / 129 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 42.5 47.5 52.5 52.5 52.97 VT2
Ž -84 kg
1. Michaela Kanátová 2002 / 68 / 78.5 TJ Olympia Zlín 70.0 75.0 R76.0 R76.0 70.29 MVT
 
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -57 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 17 / 56.3 Sportovní klub ZLOBR 65.0 70.0 72.5 72.5 84.95 EVT
2. Michaela Filová 1999 / 90 / 56.45 PWL VISION NUTRITION 65.0 70.0 75.0 70.0 81.84 MVT
3. Veronika Pasičná 1999 / 83 / 56.2 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 62.5 57.5 67.46 VT1
4. Kateřina Šupíková 1999 / 116 / 55.05 Sportovní klub ZLOBR 50.0 55.0 60.0 55.0 65.59 VT1
Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 147 / 59.05 POWERLIFTING DK 82.5 R86.0 R90.5 R86.0 97.08 EVT
2. Anna Pilská 1999 / 13 / 60.7 Powerlifting School 70.0 75.0 77.5 77.5 85.63 EVT
3. Kateřina Prípadová 1999 / 126 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 75.0 80.0 75.0 81.63 MVT
4. Adéla Pustějovská 1999 / 73 / 61.5 Spal strength gym 50.0 55.0 57.5 55.0 60.16 VT2
Ž -72 kg
1. Barbora Josková 1997 / 137 / 67.55 TJ Přeštice 77.5 R80.5 R83.5 R83.5 85.18 MVT
2. Lucie Daňková 2000 / 86 / 70.25 TJ Olympia Zlín 72.5 77.5 R81.5 R81.5 80.88 MVT
3. Natalia Curzydlo 2001 / 6 / 67.7 TJ Viktorie Bohumín 62.5 67.5 70.0 70.0 71.30 VT1
4. Lucie Peterová 2000 / 112 / 68.3 TJ TZ Prosport Rakovník 55.0 60.0 65.0 60.0 60.73 VT2
5. Jessica Medwell 2001 / 115 / 67.4 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 50.0 51.09 VT3
 
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -63 kg
1. Edita Kanátová 1974 / 107 / 62.5 TJ Olympia Zlín 62.5 65.0 70.0 70.0 75.64 VT1
Ž -72 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 39 / 68.5 SKST Litvínov 82.5 R85.0 R87.5 R87.5 88.38 MVT
Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 23 / 78.3 TJ Sokol Nymburk 50.0 55.0 60.0 60.0 55.58 VT3
 
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 20 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 50.0 50.0 62.84 VT1
Ž -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 88 / 54 ARENA Pavly Kladivové 62.5 67.5 70.0 70.0 84.74 EVT
Ž -84 kg
1. Simona Košařová 1966 / 114 / 76.9 Colbert club SSK Vítkovice 57.5 60.0 62.5 60.0 56.17 VT2
 
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 27 / 62.1 TJ TZ Prosport Rakovník 55.0 60.0 R63.0 60.0 65.15 MVT
 
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -59 kg
1. Oliver Balážik 2003 / 28 / 57.5 PWL VISION NUTRITION 70.0 75.0 77.5 75.0 66.55 VT3
M -74 kg
1. Jakub Novotný 2002 / 67 / 72.7 Doplnejch powerlifting 105.0 115.0 120.0 120.0 87.42 VT1
2. Jakub Straka 2002 / 77 / 70.7 Doplnejch powerlifting 100.0 110.0 115.0 115.0 85.53 VT1
3. David Horník 2004 / 15 / 70.7 SK Horník PWL 105.0 112.5 115.0 112.5 83.67 VT1
4. Jakub Martínek 2002 / 14 / 72.85 TJ Olympia Zlín 100.0 105.0 112.5 105.0 76.38 VT2
5. Marek Petružela 2002 / 142 / 73.1 PWL VISION NUTRITION 85.0 92.5 95.0 95.0 68.93 VT3
6. Adam Preis 2005 / 46 / 70.75 POWERLIFTING DK 85.0 87.5 90.0 90.0 66.90 VT3
7. Tomáš Fryček 2002 / 38 / 71.8 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 - 90.0 66.17 VT3
8. Vojtěch Kij 2003 / 127 / 72.2 Colbert club SSK Vítkovice 85.0 90.0 95.0 90.0 65.90 VT3
9. Jakub Krystek 2003 / 85 / 72.6 TJ KRALUPY 85.0 90.0 95.0 90.0 65.64 VT3
M -83 kg
1. Ondřej Kaucký 2002 / 141 / 81.05 B Strong Powerlifting Team 125.0 132.5 140.0 140.0 94.81 MVT
2. Jakub Joska 2002 / 143 / 75.1 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 125.0 135.0 140.0 135.0 96.11 MVT
3. Adam Vala 2003 / 78 / 82.3 TJ TZ Prosport Rakovník 120.0 127.5 132.5 127.5 85.54 VT1
4. Kevin Tóth 2004 / 146 / 77.55 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 122.5 130.0 122.5 85.33 VT1
5. Martin Furmánek 2003 / 152 / 77.1 Spal strength gym 105.0 112.5 112.5 105.0 73.43 VT2
6. Tomáš Zahradníček 2004 / 149 / 80.55 POWERLIFTING DK 95.0 105.0 110.0 105.0 71.38 VT2
M -93 kg
1. Ondřej Smetanik 2003 / 124 / 89.4 TJ Sokol Nymburk 115.0 122.5 130.0 130.0 83.28 VT1
2. Jiří Dammer 2004 / 51 / 90.3 TJ Sokol Vejprnice 112.5 122.5 130.0 130.0 82.85 VT1
3. Martin Kochrda 2002 / 60 / 87.2 Doplnejch powerlifting 120.0 125.0 125.0 120.0 77.89 VT2
4. Marek Sojka 2002 / 103 / 87.2 Sportovní klub ZLOBR 120.0 120.0 130.0 120.0 77.89 VT2
M -105 kg
1. Michal Zejda 2002 / 128 / 102.3 Doplnejch powerlifting 115.0 120.0 122.5 122.5 73.89 VT2
2. Matyáš Vlček 2004 / 40 / 96.6 Doplnejch powerlifting 105.0 115.0 120.0 120.0 74.09 VT2
3. Vojtěch Loukota 2004 / 132 / 93.4 TJ Přeštice 100.0 105.0 110.0 110.0 68.96 VT3
M -120 kg
1. Šimon Král 2002 / 80 / 110 TJ Sokol Vejprnice 122.5 127.5 135.0 135.0 79.45 VT2
2. Vojtěch Klabal 2002 / 44 / 106.1 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 135.0 130.0 77.40 VT2
 
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -66 kg
1. Matěj Vojtěch 2001 / 95 / 64 POWERLIFTING DK 100.0 105.0 110.0 110.0 88.63 VT2
M -74 kg
1. Josef Pilský 1997 / 118 / 73.6 Powerlifting School 120.0 130.0 135.0 135.0 97.48 VT1
2. Dominik Nováček 1997 / 53 / 70.25 Powerlifting TJJM Chodov 120.0 125.0 125.0 120.0 89.69 VT2
3. Tomáš Kozák 1997 / 117 / 72.55 POWERLIFTING DK 110.0 115.0 117.5 117.5 85.73 VT2
4. TaNam Majerský 2001 / 135 / 66.5 TJ Sokol Bílina 110.0 120.0 120.0 110.0 85.84 VT3
M -83 kg
1. Jakub Pelikán 2001 / 130 / 81.7 TJ Spartak Pelhřimov 155.0 160.0 167.5 167.5 112.88 MVT
2. David Jokiel 2000 / 111 / 79.2 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 135.0 135.0 92.76 VT2
3. Jan Truxa 1997 / 123 / 82 B Strong Powerlifting Team 130.0 132.5 137.5 132.5 89.09 VT2
4. Jakub Daněk 2000 / 16 / 79.5 Powerlifting TJJM Chodov 122.5 130.0 132.5 130.0 89.10 VT2
- Vítek Kněbort 2001 / 102 / 78.1 PWL VISION NUTRITION 130.0 130.0 130.0 - -  
M -93 kg
1. Daniel Lochman 2000 / 12 / 84.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 150.0 160.0 162.5 160.0 105.90 VT1
2. Jan Škrobánek 1999 / 96 / 90 B Strong Powerlifting Team 135.0 142.5 147.5 147.5 94.16 VT2
3. Jan Radoušek 2001 / 19 / 89.95 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 145.0 145.0 92.60 VT2
4. Lubomír Netopil 1997 / 105 / 92.5 TJ Olympia Zlín 140.0 145.0 147.5 140.0 88.17 VT2
5. Martin Maršík 1998 / 79 / 92.7 Powerlifting School 125.0 135.0 142.5 135.0 84.94 VT2
6. Robert Sporka 2001 / 62 / 83.5 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 130.0 130.0 86.46 VT3
7. Pavel Goliáš 1998 / 63 / 91.65 TJ Sokol Vranovice 115.0 120.0 - 120.0 75.91 VT3
M -105 kg
1. Jaroslav Němec 1998 / 50 / 97.65 Sportovní klub ZLOBR 160.0 172.5 180.0 180.0 110.63 MVT
2. Jakub Wagner 1998 / 58 / 103.8 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 175.0 170.0 102.00 VT1
3. Jiří Hamouz 2000 / 54 / 97.05 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 150.0 155.0 155.0 95.51 VT2
4. Ondřej Batelka 1997 / 49 / 102 Sportovní klub Zbýšov 147.5 155.0 155.0 147.5 89.08 VT2
5. Josef Sladký 2001 / 153 / 102.1 TJ Sokol Vejprnice 130.0 140.0 142.5 142.5 86.03 VT2
6. Patrik Hačunda 2001 / 109 / 103.4 Powerlifting Hodonín 120.0 130.0 140.0 130.0 78.12 VT3
7. Pavel Kurek 2000 / 94 / 96.7 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 127.5 127.5 78.69 VT3
M -120 kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 61 / 107.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 182.5 170.0 100.69 VT1
2. Martin Prokop 1999 / 97 / 114.4 Powerlifting School 160.0 170.0 182.5 170.0 98.92 VT1
3. Artem Usov 2000 / 43 / 118.6 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 165.0 165.0 95.12 VT1
4. Michael Křížek 2001 / 87 / 118.4 Doplnejch powerlifting 140.0 152.5 165.0 152.5 87.96 VT2
5. David Stankovič 2000 / 71 / 110.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 135.0 130.0 76.47 VT3
M +120 kg
1. Marek Novák 1997 / 47 / 154.3 TJ Olympia Zlín 195.0 205.0 215.0 215.0 118.49 EVT
2. Denis Kurečka 1999 / 82 / 128.7 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 170.0 170.0 96.32 VT1
3. Zbyněk Zuna 1998 / 106 / 120.4 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 150.0 155.0 155.0 89.05 VT2
 
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -66 kg
1. Zdeněk Stuchlík 1974 / 41 / 65.7 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 107.5 115.0 107.5 84.72 VT2
M -74 kg
1. Marcel Rosler 1976 / 25 / 73.95 PWL VISION NUTRITION 110.0 110.0 120.0 110.0 79.17 VT3
M -83 kg
1. Aleš Košťál 1974 / 42 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 140.0 145.0 150.0 150.0 100.34 VT1
2. Jan Mlejnek 1978 / 120 / 82.45 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 135.0 135.0 90.46 VT2
3. Martin Turek 1972 / 33 / 83 TJ Viktorie Bohumín 115.0 125.0 135.0 135.0 90.11 VT2
4. Michal Sicha 1980 / 21 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 127.5 132.5 135.0 132.5 88.83 VT2
M -93 kg
1. Ladislav Dorotík 1971 / 56 / 90.95 TJ Olympia Zlín 140.0 142.5 145.0 145.0 92.08 VT2
2. David Pelán 1980 / 24 / 88.8 TJ KRALUPY 120.0 130.0 137.5 137.5 88.39 VT2
3. Jiří Furch 1975 / 48 / 87.1 TJ Sokol Vranovice 127.5 135.0 140.0 135.0 87.68 VT2
4. Julius Čmerda 1973 / 64 / 92.7 SKST Litvínov 120.0 127.5 132.5 132.5 83.37 VT3
M -105 kg
1. Vladislav Havrlík 1980 / 69 / 98.25 KST Příbram R195.0 R202.5 R210.0 R210.0 128.73 EVT
2. Lukáš Budiš 1979 / 5 / 96.6 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 191.0 185.0 114.22 MVT
3. Karel Rada 1973 / 75 / 104.2 Fitness Staňkov 165.0 172.5 187.5 172.5 103.36 VT1
4. Zdeněk Ponocný 1974 / 150 / 104.3 TJ Sokol Bílina 170.0 172.5 175.0 170.0 101.83 VT1
M -120 kg
1. Josef Mikeš 1977 / 108 / 117.8 KST Kuřim 180.0 185.0 187.5 185.0 106.84 VT1
2. Zdeněk Cipriján 1974 / 99 / 106.1 TJ Sokol Bílina 170.0 177.5 180.0 180.0 107.17 VT1
M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 55 / 140.3 Fitness Jiskra Bílina 195.0 202.5 205.0 202.5 113.12 MVT
2. Marián Přibyl 1972 / 138 / 132 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 195.0 - 195.0 110.00 MVT
3. Jan Vítek 1971 / 145 / 156.7 Powerlifting School 175.0 185.0 192.5 185.0 101.73 VT1
4. Jan Cimburek 1974 / 139 / 129 Powerlifting School 145.0 155.0 157.5 157.5 89.21 VT2
 
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -74 kg
1. Martin Dolejš 1970 / 136 / 72.65 TJ Sokol Vejprnice 105.0 112.5 115.0 115.0 83.82 VT2
M -83 kg
1. Vladimír Nebola 1970 / 76 / 82.6 TJ Spartak Letohrad 140.0 145.0 150.0 145.0 97.06 VT1
2. Vladimír Medek 1964 / 9 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 132.5 137.5 145.0 137.5 93.00 VT1
3. Luděk Vymětal 1970 / 81 / 79 Spal strength gym 120.0 125.0 125.0 120.0 82.58 VT2
4. Ladislav Konopásek 1964 / 11 / 82.1 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 73.91 VT3
M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 113 / 92.55 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 185.0 185.0 116.48 EVT
M -105 kg
1. Luboš Billy 1970 / 125 / 102.8 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 99.35 VT1
2. JIří Psota 1962 / 92 / 103.8 Sporting APIS Praha 152.5 162.5 165.0 165.0 99.00 VT1
3. Miroslav Botlík 1965 / 66 / 99.75 TJ Sokol Vejprnice 147.5 150.0 162.5 150.0 91.38 VT1
M -120 kg
1. Miroslav Slovák 1970 / 131 / 117.5 TJ Sokol Nymburk R180.0 R187.5 R192.5 R192.5 111.23 EVT
2. Zoltán Kanát 1962 / 3 / 118.3 TJ Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 165.0 95.19 VT1
3. Jiří Krčmář 1962 / 26 / 108.5 TJ Sokol Nymburk 145.0 152.5 160.0 152.5 90.13 VT2
M +120 kg
1. Lubomír Růžička 1967 / 148 / 135.4 Silový trojboj Holba Hanušovice 190.0 200.0 R206.0 R206.0 115.71 EVT
 
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -74 kg
1. Tomáš Ježek 1960 / 89 / 73.1 KST Příbram 125.0 135.0 R142.5 R142.5 103.40 EVT
2. Pavel Plesar 1960 / 140 / 73.6 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 100.0 107.5 110.0 110.0 79.43 VT1
M -83 kg
1. Ladislav Thun 1956 / 57 / 79.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 76.86 VT2
2. František Michalczyk 1954 / 59 / 79.85 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 100.0 105.0 100.0 68.35 VT2
- Jaroslav Zimola 1953 / 36 / 78.2 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 115.0 115.0 - -  
M -93 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 98 / 84.35 Colbert club SSK Vítkovice 137.5 147.5 157.5 157.5 104.14 EVT
2. Jaroslav Tomi 1958 / 52 / 88.9 TJ Sokol Vítkovice 115.0 125.0 125.0 125.0 80.30 VT1
M -105 kg
1. Bohumil Čmugr 1956 / 4 / 104 TJ Sokol Nymburk 137.5 147.5 147.5 137.5 82.45 VT1
2. Josef Ptáček 1953 / 84 / 95.9 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 145.0 145.0 135.0 83.62 VT1
3. Jan Pěnkava 1958 / 134 / 103 KST Příbram 125.0 125.0 135.0 135.0 81.23 VT1
M -120 kg
1. Jiří Krištofík 1951 / 93 / 106.6 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 125.0 125.0 74.31 VT2
2. Petr Zamazal 1956 / 22 / 109.1 SKST Litvínov 100.0 110.0 117.5 110.0 64.90 VT3
M +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 29 / 125 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 147.5 137.5 78.35 VT1
2. Emil Mojžíšek 1956 / 101 / 138.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 67.18 VT2
 
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
M -83 kg
1. Jaroslav Fajkus 1949 / 45 / 78.65 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 105.0 110.0 110.0 75.92 VT1
2. Karel Olič 1947 / 31 / 81.35 TJ KRALUPY 95.0 100.0 110.0 100.0 67.56 VT2
M -93 kg
1. Ivo Huser 1950 / 119 / 92.25 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 125.0 125.0 78.83 MVT
2. Václav Primus 1948 / 70 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 82.5 87.5 90.0 90.0 57.04 VT3
M -105 kg
1. Jiří Horník 1948 / 35 / 93.75 SK Horník PWL 115.0 125.0 R130.0 R130.0 81.35 MVT
2. František Hromas 1947 / 74 / 99.5 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 100.0 100.0 60.98 VT2
M -120 kg
1. Ivan Veselý 1949 / 122 / 110.2 TJ KRALUPY 90.0 95.0 100.0 100.0 58.82 VT3
2. Stanislav Krček 1949 / 121 / 109.1 TJ Olympia Zlín 90.0 90.0 95.0 90.0 53.10 VT3
 

Absolutní pořadí

Dorostenky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Michaela Kanátová 2002 / 68 / 78.5 TJ Olympia Zlín 70.0 75.0 76.0 76.0 70.29 MVT
2. Jana Daňková 2002 / 104 / 65.65 Powerlifting TJJM Chodov 55.0 60.0 62.5 60.0 62.48 VT1
3. Simona Rančev 2002 / 8 / 56 Sportovní klub ZLOBR 52.5 52.5 55.0 52.5 61.77 VT1
4. Veronika Grocholová 2003 / 100 / 59.7 Colbert club SSK Vítkovice 45.0 47.5 50.0 50.0 55.96 VT2
5. Renata Šimonová 2002 / 129 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 42.5 47.5 52.5 52.5 52.97 VT2
6. Adéla Pivoňková 2002 / 37 / 60.25 B Strong Powerlifting Team 42.5 47.5 52.5 47.5 52.79 VT2
7. Martina Smejkalová 2002 / 72 / 55.4 Spal strength gym 37.5 40.0 45.0 40.0 47.46 VT3
8. Tereza Matoušková 2002 / 65 / 55.65 Sportovní klub ZLOBR 35.0 40.0 40.0 35.0 41.38 VT3
Juniorky
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Dominika Jansová 2001 / 147 / 59.05 POWERLIFTING DK 82.5 86.0 90.5 86.0 97.08 EVT
2. Anna Pilská 1999 / 13 / 60.7 Powerlifting School 70.0 75.0 77.5 77.5 85.63 EVT
3. Barbora Josková 1997 / 137 / 67.55 TJ Přeštice 77.5 80.5 83.5 83.5 85.18 MVT
4. Adriana Holubová 2001 / 17 / 56.3 Sportovní klub ZLOBR 65.0 70.0 72.5 72.5 84.95 EVT
5. Michaela Filová 1999 / 90 / 56.45 PWL VISION NUTRITION 65.0 70.0 75.0 70.0 81.84 MVT
6. Kateřina Prípadová 1999 / 126 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 75.0 80.0 75.0 81.63 MVT
7. Lucie Daňková 2000 / 86 / 70.25 TJ Olympia Zlín 72.5 77.5 81.5 81.5 80.88 MVT
8. Natalia Curzydlo 2001 / 6 / 67.7 TJ Viktorie Bohumín 62.5 67.5 70.0 70.0 71.30 VT1
9. Veronika Pasičná 1999 / 83 / 56.2 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 62.5 57.5 67.46 VT1
10. Kateřina Šupíková 1999 / 116 / 55.05 Sportovní klub ZLOBR 50.0 55.0 60.0 55.0 65.59 VT1
11. Lucie Peterová 2000 / 112 / 68.3 TJ TZ Prosport Rakovník 55.0 60.0 65.0 60.0 60.73 VT2
12. Adéla Pustějovská 1999 / 73 / 61.5 Spal strength gym 50.0 55.0 57.5 55.0 60.16 VT2
13. Jessica Medwell 2001 / 115 / 67.4 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 50.0 51.09 VT3
Ženy M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Lucie Šuková 1974 / 39 / 68.5 SKST Litvínov 82.5 85.0 87.5 87.5 88.38 MVT
2. Edita Kanátová 1974 / 107 / 62.5 TJ Olympia Zlín 62.5 65.0 70.0 70.0 75.64 VT1
3. Alena Krčmářová 1975 / 23 / 78.3 TJ Sokol Nymburk 50.0 55.0 60.0 60.0 55.58 VT3
Ženy M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Petra Mlejnková 1967 / 88 / 54 ARENA Pavly Kladivové 62.5 67.5 70.0 70.0 84.74 EVT
2. Václava Zodererová 1961 / 20 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 50.0 50.0 62.84 VT1
3. Simona Košařová 1966 / 114 / 76.9 Colbert club SSK Vítkovice 57.5 60.0 62.5 60.0 56.17 VT2
Ženy M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Adina Hyková 1943 / 27 / 62.1 TJ TZ Prosport Rakovník 55.0 60.0 63.0 60.0 65.15 MVT
Dorostenci
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Jakub Joska 2002 / 143 / 75.1 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 125.0 135.0 140.0 135.0 96.11 MVT
2. Ondřej Kaucký 2002 / 141 / 81.05 B Strong Powerlifting Team 125.0 132.5 140.0 140.0 94.81 MVT
3. Jakub Novotný 2002 / 67 / 72.7 Doplnejch powerlifting 105.0 115.0 120.0 120.0 87.42 VT1
4. Adam Vala 2003 / 78 / 82.3 TJ TZ Prosport Rakovník 120.0 127.5 132.5 127.5 85.54 VT1
5. Jakub Straka 2002 / 77 / 70.7 Doplnejch powerlifting 100.0 110.0 115.0 115.0 85.53 VT1
6. Kevin Tóth 2004 / 146 / 77.55 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 122.5 130.0 122.5 85.33 VT1
7. David Horník 2004 / 15 / 70.7 SK Horník PWL 105.0 112.5 115.0 112.5 83.67 VT1
8. Ondřej Smetanik 2003 / 124 / 89.4 TJ Sokol Nymburk 115.0 122.5 130.0 130.0 83.28 VT1
9. Jiří Dammer 2004 / 51 / 90.3 TJ Sokol Vejprnice 112.5 122.5 130.0 130.0 82.85 VT1
10. Šimon Král 2002 / 80 / 110 TJ Sokol Vejprnice 122.5 127.5 135.0 135.0 79.45 VT2
11. Martin Kochrda 2002 / 60 / 87.2 Doplnejch powerlifting 120.0 125.0 125.0 120.0 77.89 VT2
12. Marek Sojka 2002 / 103 / 87.2 Sportovní klub ZLOBR 120.0 120.0 130.0 120.0 77.89 VT2
13. Vojtěch Klabal 2002 / 44 / 106.1 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 135.0 130.0 77.40 VT2
14. Jakub Martínek 2002 / 14 / 72.85 TJ Olympia Zlín 100.0 105.0 112.5 105.0 76.38 VT2
15. Matyáš Vlček 2004 / 40 / 96.6 Doplnejch powerlifting 105.0 115.0 120.0 120.0 74.09 VT2
16. Michal Zejda 2002 / 128 / 102.3 Doplnejch powerlifting 115.0 120.0 122.5 122.5 73.89 VT2
17. Martin Furmánek 2003 / 152 / 77.1 Spal strength gym 105.0 112.5 112.5 105.0 73.43 VT2
18. Tomáš Zahradníček 2004 / 149 / 80.55 POWERLIFTING DK 95.0 105.0 110.0 105.0 71.38 VT2
19. Vojtěch Loukota 2004 / 132 / 93.4 TJ Přeštice 100.0 105.0 110.0 110.0 68.96 VT3
20. Marek Petružela 2002 / 142 / 73.1 PWL VISION NUTRITION 85.0 92.5 95.0 95.0 68.93 VT3
21. Adam Preis 2005 / 46 / 70.75 POWERLIFTING DK 85.0 87.5 90.0 90.0 66.90 VT3
22. Oliver Balážik 2003 / 28 / 57.5 PWL VISION NUTRITION 70.0 75.0 77.5 75.0 66.55 VT3
23. Tomáš Fryček 2002 / 38 / 71.8 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 - 90.0 66.17 VT3
24. Vojtěch Kij 2003 / 127 / 72.2 Colbert club SSK Vítkovice 85.0 90.0 95.0 90.0 65.90 VT3
25. Jakub Krystek 2003 / 85 / 72.6 TJ KRALUPY 85.0 90.0 95.0 90.0 65.64 VT3
Junioři
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Marek Novák 1997 / 47 / 154.3 TJ Olympia Zlín 195.0 205.0 215.0 215.0 118.49 EVT
2. Jakub Pelikán 2001 / 130 / 81.7 TJ Spartak Pelhřimov 155.0 160.0 167.5 167.5 112.88 MVT
3. Jaroslav Němec 1998 / 50 / 97.65 Sportovní klub ZLOBR 160.0 172.5 180.0 180.0 110.63 MVT
4. Daniel Lochman 2000 / 12 / 84.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 150.0 160.0 162.5 160.0 105.90 VT1
5. Jakub Wagner 1998 / 58 / 103.8 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 175.0 170.0 102.00 VT1
6. Nicolas Tóth 2001 / 61 / 107.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 182.5 170.0 100.69 VT1
7. Martin Prokop 1999 / 97 / 114.4 Powerlifting School 160.0 170.0 182.5 170.0 98.92 VT1
8. Josef Pilský 1997 / 118 / 73.6 Powerlifting School 120.0 130.0 135.0 135.0 97.48 VT1
9. Denis Kurečka 1999 / 82 / 128.7 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 170.0 170.0 96.32 VT1
10. Jiří Hamouz 2000 / 54 / 97.05 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 150.0 155.0 155.0 95.51 VT2
11. Artem Usov 2000 / 43 / 118.6 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 165.0 165.0 95.12 VT1
12. Jan Škrobánek 1999 / 96 / 90 B Strong Powerlifting Team 135.0 142.5 147.5 147.5 94.16 VT2
13. David Jokiel 2000 / 111 / 79.2 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 135.0 135.0 92.76 VT2
14. Jan Radoušek 2001 / 19 / 89.95 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 145.0 145.0 92.60 VT2
15. Dominik Nováček 1997 / 53 / 70.25 Powerlifting TJJM Chodov 120.0 125.0 125.0 120.0 89.69 VT2
16. Jakub Daněk 2000 / 16 / 79.5 Powerlifting TJJM Chodov 122.5 130.0 132.5 130.0 89.10 VT2
17. Jan Truxa 1997 / 123 / 82 B Strong Powerlifting Team 130.0 132.5 137.5 132.5 89.09 VT2
18. Ondřej Batelka 1997 / 49 / 102 Sportovní klub Zbýšov 147.5 155.0 155.0 147.5 89.08 VT2
19. Zbyněk Zuna 1998 / 106 / 120.4 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 150.0 155.0 155.0 89.05 VT2
20. Matěj Vojtěch 2001 / 95 / 64 POWERLIFTING DK 100.0 105.0 110.0 110.0 88.63 VT2
21. Lubomír Netopil 1997 / 105 / 92.5 TJ Olympia Zlín 140.0 145.0 147.5 140.0 88.17 VT2
22. Michael Křížek 2001 / 87 / 118.4 Doplnejch powerlifting 140.0 152.5 165.0 152.5 87.96 VT2
23. Robert Sporka 2001 / 62 / 83.5 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 130.0 130.0 86.46 VT3
24. Josef Sladký 2001 / 153 / 102.1 TJ Sokol Vejprnice 130.0 140.0 142.5 142.5 86.03 VT2
25. TaNam Majerský 2001 / 135 / 66.5 TJ Sokol Bílina 110.0 120.0 120.0 110.0 85.84 VT3
26. Tomáš Kozák 1997 / 117 / 72.55 POWERLIFTING DK 110.0 115.0 117.5 117.5 85.73 VT2
27. Martin Maršík 1998 / 79 / 92.7 Powerlifting School 125.0 135.0 142.5 135.0 84.94 VT2
28. Pavel Kurek 2000 / 94 / 96.7 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 127.5 127.5 78.69 VT3
29. Patrik Hačunda 2001 / 109 / 103.4 Powerlifting Hodonín 120.0 130.0 140.0 130.0 78.12 VT3
30. David Stankovič 2000 / 71 / 110.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 135.0 130.0 76.47 VT3
31. Pavel Goliáš 1998 / 63 / 91.65 TJ Sokol Vranovice 115.0 120.0 - 120.0 75.91 VT3
- Vítek Kněbort 2001 / 102 / 78.1 PWL VISION NUTRITION 130.0 130.0 130.0 - -  
Muži M1
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Vladislav Havrlík 1980 / 69 / 98.25 KST Příbram 195.0 202.5 210.0 210.0 128.73 EVT
2. Lukáš Budiš 1979 / 5 / 96.6 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 191.0 185.0 114.22 MVT
3. Pavel Syrový 1974 / 55 / 140.3 Fitness Jiskra Bílina 195.0 202.5 205.0 202.5 113.12 MVT
4. Marián Přibyl 1972 / 138 / 132 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 195.0 - 195.0 110.00 MVT
5. Zdeněk Cipriján 1974 / 99 / 106.1 TJ Sokol Bílina 170.0 177.5 180.0 180.0 107.17 VT1
6. Josef Mikeš 1977 / 108 / 117.8 KST Kuřim 180.0 185.0 187.5 185.0 106.84 VT1
7. Karel Rada 1973 / 75 / 104.2 Fitness Staňkov 165.0 172.5 187.5 172.5 103.36 VT1
8. Zdeněk Ponocný 1974 / 150 / 104.3 TJ Sokol Bílina 170.0 172.5 175.0 170.0 101.83 VT1
9. Jan Vítek 1971 / 145 / 156.7 Powerlifting School 175.0 185.0 192.5 185.0 101.73 VT1
10. Aleš Košťál 1974 / 42 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 140.0 145.0 150.0 150.0 100.34 VT1
11. Ladislav Dorotík 1971 / 56 / 90.95 TJ Olympia Zlín 140.0 142.5 145.0 145.0 92.08 VT2
12. Jan Mlejnek 1978 / 120 / 82.45 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 135.0 135.0 90.46 VT2
13. Martin Turek 1972 / 33 / 83 TJ Viktorie Bohumín 115.0 125.0 135.0 135.0 90.11 VT2
14. Jan Cimburek 1974 / 139 / 129 Powerlifting School 145.0 155.0 157.5 157.5 89.21 VT2
15. Michal Sicha 1980 / 21 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 127.5 132.5 135.0 132.5 88.83 VT2
16. David Pelán 1980 / 24 / 88.8 TJ KRALUPY 120.0 130.0 137.5 137.5 88.39 VT2
17. Jiří Furch 1975 / 48 / 87.1 TJ Sokol Vranovice 127.5 135.0 140.0 135.0 87.68 VT2
18. Zdeněk Stuchlík 1974 / 41 / 65.7 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 107.5 115.0 107.5 84.72 VT2
19. Julius Čmerda 1973 / 64 / 92.7 SKST Litvínov 120.0 127.5 132.5 132.5 83.37 VT3
20. Marcel Rosler 1976 / 25 / 73.95 PWL VISION NUTRITION 110.0 110.0 120.0 110.0 79.17 VT3
Muži M2
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Jiří Kati 1965 / 113 / 92.55 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 185.0 185.0 116.48 EVT
2. Lubomír Růžička 1967 / 148 / 135.4 Silový trojboj Holba Hanušovice 190.0 200.0 206.0 206.0 115.71 EVT
3. Miroslav Slovák 1970 / 131 / 117.5 TJ Sokol Nymburk 180.0 187.5 192.5 192.5 111.23 EVT
4. Luboš Billy 1970 / 125 / 102.8 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 99.35 VT1
5. JIří Psota 1962 / 92 / 103.8 Sporting APIS Praha 152.5 162.5 165.0 165.0 99.00 VT1
6. Vladimír Nebola 1970 / 76 / 82.6 TJ Spartak Letohrad 140.0 145.0 150.0 145.0 97.06 VT1
7. Zoltán Kanát 1962 / 3 / 118.3 TJ Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 165.0 95.19 VT1
8. Vladimír Medek 1964 / 9 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 132.5 137.5 145.0 137.5 93.00 VT1
9. Miroslav Botlík 1965 / 66 / 99.75 TJ Sokol Vejprnice 147.5 150.0 162.5 150.0 91.38 VT1
10. Jiří Krčmář 1962 / 26 / 108.5 TJ Sokol Nymburk 145.0 152.5 160.0 152.5 90.13 VT2
11. Martin Dolejš 1970 / 136 / 72.65 TJ Sokol Vejprnice 105.0 112.5 115.0 115.0 83.82 VT2
12. Luděk Vymětal 1970 / 81 / 79 Spal strength gym 120.0 125.0 125.0 120.0 82.58 VT2
13. Ladislav Konopásek 1964 / 11 / 82.1 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 73.91 VT3
Muži M3
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Čestmír Wolf 1959 / 98 / 84.35 Colbert club SSK Vítkovice 137.5 147.5 157.5 157.5 104.14 EVT
2. Tomáš Ježek 1960 / 89 / 73.1 KST Příbram 125.0 135.0 142.5 142.5 103.40 EVT
3. Josef Ptáček 1953 / 84 / 95.9 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 145.0 145.0 135.0 83.62 VT1
4. Bohumil Čmugr 1956 / 4 / 104 TJ Sokol Nymburk 137.5 147.5 147.5 137.5 82.45 VT1
5. Jan Pěnkava 1958 / 134 / 103 KST Příbram 125.0 125.0 135.0 135.0 81.23 VT1
6. Jaroslav Tomi 1958 / 52 / 88.9 TJ Sokol Vítkovice 115.0 125.0 125.0 125.0 80.30 VT1
7. Pavel Plesar 1960 / 140 / 73.6 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 100.0 107.5 110.0 110.0 79.43 VT1
8. Milan Mrázek 1958 / 29 / 125 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 147.5 137.5 78.35 VT1
9. Ladislav Thun 1956 / 57 / 79.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 76.86 VT2
10. Jiří Krištofík 1951 / 93 / 106.6 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 125.0 125.0 74.31 VT2
11. František Michalczyk 1954 / 59 / 79.85 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 100.0 105.0 100.0 68.35 VT2
12. Emil Mojžíšek 1956 / 101 / 138.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 67.18 VT2
13. Petr Zamazal 1956 / 22 / 109.1 SKST Litvínov 100.0 110.0 117.5 110.0 64.90 VT3
- Jaroslav Zimola 1953 / 36 / 78.2 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 115.0 115.0 - -  
Muži M4
 
#JménoNar/St.č/THOddílBP1BP2BP3TotalBodyVT
1. Jiří Horník 1948 / 35 / 93.75 SK Horník PWL 115.0 125.0 130.0 130.0 81.35 MVT
2. Ivo Huser 1950 / 119 / 92.25 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 125.0 125.0 78.83 MVT
3. Jaroslav Fajkus 1949 / 45 / 78.65 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 105.0 110.0 110.0 75.92 VT1
4. Karel Olič 1947 / 31 / 81.35 TJ KRALUPY 95.0 100.0 110.0 100.0 67.56 VT2
5. František Hromas 1947 / 74 / 99.5 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 100.0 100.0 60.98 VT2
6. Ivan Veselý 1949 / 122 / 110.2 TJ KRALUPY 90.0 95.0 100.0 100.0 58.82 VT3
7. Václav Primus 1948 / 70 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 82.5 87.5 90.0 90.0 57.04 VT3
8. Stanislav Krček 1949 / 121 / 109.1 TJ Olympia Zlín 90.0 90.0 95.0 90.0 53.10 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
 
#OddílTotalWilksBody
1. Sportovní klub ZLOBR 140.0 156.12 29 [12, 9, 8]
2. TJ Olympia Zlín 76.0 70.29 12 [12]
3. Powerlifting TJJM Chodov 60.0 62.48 12 [12]
4. Colbert club SSK Vítkovice 50.0 55.96 12 [12]
5. B Strong Powerlifting Team 47.5 52.79 9 [9]
6. Spal strength gym 40.0 47.46 9 [9]
Juniorky
 
#OddílTotalWilksBody
1. Sportovní klub ZLOBR 127.5 150.54 19 [12, 7]
2. TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 142.36 15 [8, 7]
3. Doplnejch powerlifting 107.5 118.55 14 [8, 6]
4. POWERLIFTING DK 86.0 97.08 12 [12]
5. TJ Přeštice 83.5 85.18 12 [12]
6. Powerlifting School 77.5 85.63 9 [9]
7. PWL VISION NUTRITION 70.0 81.84 9 [9]
8. TJ Olympia Zlín 81.5 80.88 9 [9]
9. TJ Viktorie Bohumín 70.0 71.30 8 [8]
10. Spal strength gym 55.0 60.16 7 [7]
Ženy M1
 
#OddílTotalWilksBody
1. SKST Litvínov 87.5 88.38 12 [12]
2. TJ Olympia Zlín 70.0 75.64 12 [12]
3. TJ Sokol Nymburk 60.0 55.58 12 [12]
Ženy M2
 
#OddílTotalWilksBody
1. ARENA Pavly Kladivové 70.0 84.74 12 [12]
2. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.84 12 [12]
3. Colbert club SSK Vítkovice 60.0 56.17 12 [12]
Ženy M4
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.15 12 [12]
Dorostenci
 
#OddílTotalWilksBody
1. Doplnejch powerlifting 597.5 398.82 50 [12, 12, 9, 9, 8]
2. TJ Sokol Vejprnice 355.0 228.47 25 [12, 9, 4]
3. PWL VISION NUTRITION 170.0 135.48 18 [12, 6]
4. TJ Olympia Zlín 235.0 153.78 16 [9, 7]
5. B Strong Powerlifting Team 140.0 94.81 12 [12]
6. TJ Sokol Nymburk 130.0 83.28 12 [12]
7. Colbert club SSK Vítkovice 212.5 151.23 10 [7, 3]
8. POWERLIFTING DK 195.0 138.28 10 [5, 5]
9. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 135.0 96.11 9 [9]
10. TJ TZ Prosport Rakovník 127.5 85.54 8 [8]
11. SK Horník PWL 112.5 83.67 8 [8]
12. TJ Přeštice 110.0 68.96 8 [8]
13. Sportovní klub ZLOBR 120.0 77.89 7 [7]
14. Spal strength gym 105.0 73.43 6 [6]
15. TJ KRALUPY 90.0 65.64 2 [2]
Junioři
 
#OddílTotalWilksBody
1. Doplnejch powerlifting 745.0 440.24 34 [9, 8, 7, 6, 4]
2. Powerlifting School 440.0 281.34 27 [12, 9, 6]
3. Colbert club SSK Vítkovice 340.0 197.01 21 [12, 9]
4. POWERLIFTING DK 227.5 174.36 20 [12, 8]
5. TJ Olympia Zlín 355.0 206.66 19 [12, 7]
6. B Strong Powerlifting Team 280.0 183.25 17 [9, 8]
7. Powerlifting TJJM Chodov 250.0 178.79 16 [9, 7]
8. TJ TZ Prosport Rakovník 310.0 184.56 16 [8, 8]
9. TJ Spartak Pelhřimov 167.5 112.88 12 [12]
10. Sportovní klub ZLOBR 180.0 110.63 12 [12]
11. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 160.0 105.90 12 [12]
12. TJ Sokol Vejprnice 272.5 172.49 11 [6, 5]
13. TJ Viktorie Bohumín 135.0 92.76 9 [9]
14. TJ Sokol Nymburk 145.0 92.60 8 [8]
15. Sportovní klub Zbýšov 147.5 89.08 7 [7]
16. TJ Sokol Bílina 110.0 85.84 7 [7]
17. Powerlifting Hodonín 130.0 78.12 5 [5]
18. TJ Sokol Vranovice 120.0 75.91 4 [4]
19. PWL VISION NUTRITION 0.0 0.00 0
Muži M1
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Bílina 350.0 209.00 16 [9, 7]
2. Powerlifting School 342.5 190.94 15 [8, 7]
3. TJ Sokol Vranovice 267.5 176.51 15 [8, 7]
4. KST Příbram 210.0 128.73 12 [12]
5. Fitness Jiskra Bílina 202.5 113.12 12 [12]
6. KST Kuřim 185.0 106.84 12 [12]
7. SK OLYMP Fitness Nový Bor 150.0 100.34 12 [12]
8. TJ Olympia Zlín 145.0 92.08 12 [12]
9. Colbert club SSK Vítkovice 107.5 84.72 12 [12]
10. PWL VISION NUTRITION 110.0 79.17 12 [12]
11. Powerlifting Hodonín 185.0 114.22 9 [9]
12. TJ TZ Prosport Rakovník 195.0 110.00 9 [9]
13. Doplnejch powerlifting 135.0 90.46 9 [9]
14. TJ KRALUPY 137.5 88.39 9 [9]
15. Fitness Staňkov 172.5 103.36 8 [8]
16. TJ Viktorie Bohumín 135.0 90.11 8 [8]
17. SKST Litvínov 132.5 83.37 7 [7]
Muži M2
 
#OddílTotalWilksBody
1. TJ Sokol Nymburk 510.0 300.71 32 [12, 12, 8]
2. TJ Sokol Vejprnice 265.0 175.20 20 [12, 8]
3. Colbert club SSK Vítkovice 185.0 116.48 12 [12]
4. Silový trojboj Holba Hanušovice 206.0 115.71 12 [12]
5. TJ Spartak Letohrad 145.0 97.06 12 [12]
6. Sporting APIS Praha 165.0 99.00 9 [9]
7. TJ Olympia Zlín 165.0 95.19 9 [9]
8. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 137.5 93.00 9 [9]
9. Spal strength gym 120.0 82.58 8 [8]
10. TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 73.91 7 [7]
Muži M3
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 502.5 313.98 42 [12, 12, 9, 9]
2. KST Příbram 277.5 184.63 20 [12, 8]
3. TJ Sokol Nymburk 137.5 82.45 12 [12]
4. TJ Sokol Lanžhot 137.5 78.35 12 [12]
5. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 76.86 12 [12]
6. TJ Spartak Pelhřimov 135.0 83.62 9 [9]
7. TJ Sokol Vítkovice 125.0 80.30 9 [9]
8. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 110.0 79.43 9 [9]
9. SKST Litvínov 110.0 64.90 9 [9]
10. Silový trojboj Holba Hanušovice 0.0 0.00 0
Muži M4
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 235.0 154.75 24 [12, 12]
2. TJ KRALUPY 200.0 126.38 21 [12, 9]
3. TJ Spartak Pelhřimov 190.0 118.02 18 [9, 9]
4. SK Horník PWL 130.0 81.35 12 [12]
5. TJ Olympia Zlín 90.0 53.10 9 [9]
Celkové pořadí
 
#OddílTotalWilksBody
1. Colbert club SSK Vítkovice 1 692.5 1 130.30 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. TJ Sokol Nymburk 982.5 614.62 60 [12, 12, 12, 12, 12]
3. TJ Olympia Zlín 1 217.5 827.62 57 [12, 12, 12, 12, 9]
4. Sportovní klub ZLOBR 567.5 495.18 53 [12, 12, 12, 9, 8]
5. Doplnejch powerlifting 1 585.0 1 048.07 51 [12, 12, 9, 9, 9]
6. TJ Sokol Vejprnice 892.5 576.16 47 [12, 12, 9, 8, 6]
7. Powerlifting School 860.0 557.91 45 [12, 9, 9, 8, 7]
8. TJ TZ Prosport Rakovník 937.5 661.52 45 [12, 9, 8, 8, 8]
9. POWERLIFTING DK 508.5 409.72 42 [12, 12, 8, 5, 5]
10. PWL VISION NUTRITION 350.0 296.49 39 [12, 12, 9, 6]
11. TJ Spartak Pelhřimov 492.5 314.52 39 [12, 9, 9, 9]
12. B Strong Powerlifting Team 467.5 330.85 38 [12, 9, 9, 8]
13. KST Příbram 487.5 313.36 32 [12, 12, 8]
14. TJ KRALUPY 427.5 280.41 32 [12, 9, 9, 2]
15. Spal strength gym 320.0 263.63 30 [9, 8, 7, 6]
16. Powerlifting TJJM Chodov 310.0 241.27 28 [12, 9, 7]
17. SKST Litvínov 330.0 236.65 28 [12, 9, 7]
18. TJ Viktorie Bohumín 340.0 254.17 25 [9, 8, 8]
19. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 272.5 182.76 24 [12, 12]
20. TJ Sokol Bílina 460.0 294.84 23 [9, 7, 7]
21. SK Horník PWL 242.5 165.02 20 [12, 8]
22. TJ Přeštice 193.5 154.14 20 [12, 8]
23. TJ Sokol Vranovice 387.5 252.42 19 [8, 7, 4]
24. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 247.5 172.43 18 [9, 9]
25. Powerlifting Hodonín 315.0 192.34 14 [9, 5]
26. Silový trojboj Holba Hanušovice 206.0 115.71 12 [12]
27. Fitness Jiskra Bílina 202.5 113.12 12 [12]
28. KST Kuřim 185.0 106.84 12 [12]
29. SK OLYMP Fitness Nový Bor 150.0 100.34 12 [12]
30. TJ Spartak Letohrad 145.0 97.06 12 [12]
31. ARENA Pavly Kladivové 70.0 84.74 12 [12]
32. TJ Sokol Lanžhot 137.5 78.35 12 [12]
33. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.84 12 [12]
34. Sporting APIS Praha 165.0 99.00 9 [9]
35. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 135.0 96.11 9 [9]
36. TJ Sokol Vítkovice 125.0 80.30 9 [9]
37. Fitness Staňkov 172.5 103.36 8 [8]
38. Sportovní klub Zbýšov 147.5 89.08 7 [7]

Nově dosažené rekordy
 
SoutěžícíDivizeKategorieDisciplínaVybaveníPokusHodnota
Vladislav Havrlík Muži M1 -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 210.00 kg
Miroslav Slovák Muži M2 -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 192.50 kg
Lubomír Růžička Muži M2 +120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 206.00 kg
Tomáš Ježek Muži M3 -74 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 142.50 kg
Tomáš Ježek Muži M3 -74 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 142.50 kg
Jiří Horník Muži M4 -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 130.00 kg
Michaela Kanátová Dorostenky -84 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 76.00 kg
Dominika Jansová Juniorky -63 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 2 86.00 kg
Barbora Josková Juniorky -72 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 83.50 kg
Lucie Šuková Ženy M1 -72 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 87.50 kg