clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

Naši trenéři v OLYMPU

Jan Kováč:

776 064 172

 

Klára Zelenková:

774 667 391

 

Josef Uhlík:

Josef Uhlík, věk 70 let, dlouholetý aktivní sportovec v kondiční kulturistice se zaměřením na tvarování těla. Trénuje všechny věkové kategorie. Při tréninku využívá svých znalostí v anatomii, speciálně anatomii svalů, jejich úponů a funkcí v lidském těle. Je komunikativní a vstřícný, avšak i důsledný v dodržování jeho rad při cvičení. Poznávání lidského těla a jeho funkcí se věnuje celý život, což využívá při trénincích s různě věkově odlišnými cvičenci. Časově flexibilní.

602 283 685

 

Jaroslav Soukal (Puniman)

725 125 210

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Soukal, je mi 29 let a již 15 let se věnuji posilování a fitness.
V roce 2013 jsem absolvoval trenérský kurz od Ronnie.cz a úspěšně složil závěrečné zkoušky a tím získal licenci na trenéra fitness a kulturistiky.

Od roku 2016 aktivně závodím ve sportu strongman a v silovém trojboji, kde se mi podařilo na závodech vybojovat několik prvních míst, včetně zlata na mistrovství světa.

 Mezi mé služby patří například nabírání svalové hmoty, redukce hmotnosti, změna kompozice postavy, řešení dysbalancí a dalších problémů s pohybovým aparátem, silová příprava, konzultace na jakékoliv téma ohledně cvičení, jídla a celkového zdraví.