clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

 

Kalistenika

ČASOVÝ ROZVRH

ÚT 19-20 hod

ČT 18-19 hod

 

( v prostrorách tělocvičny )

 

Od dubna se nově můžete těšit na tréninky kalisteniky pod vedením streetworkoutera Honzy Holince. Ten se tomuto sportu věnuje přes 6 let a v našem fitness centru se s vámi bude dvakrát týdně dělit o své poznatky a zkušenosti.

                A co to vlastně kalistenika je? Toto slovo pochází z řečtiny a jedná se o spojení slov kálos (krása) a sthénos (síla). Jde v podstatě o posilování, při kterém využíváte jako závaží jen vlastní tělo. Takové cvičení je pro vás přirozenější a nabízí vám nekonečné možnosti. Neexistují zde hranice a je pořád kam se posouvat, a v čem se zdokonalovat. Můžete začít s obyčejnými kliky nebo přítahy na hrazdě a dopracovat se můžete až k balancování či klikování ve stojce, přitahování se na jedné ruce nebo třeba můžete na žebřinách vodorovně vlát jako vlajka.

                Tento způsob cvičení si můžete přijít poprvé vyzkoušet v úterý 2. dubna od 19:00 nebo ve čtvrtek 4. dubna od 18:00. S sebou si vezměte pohodlné ponožky, cvičební úbor, dobrou náladu a plno energie. 

Jedná se o účinné cvičení, s vlastní vahou vašeho těla, které se postupně naučíte ovládat a posouvat své limity.. určeno pro všechny věkové kategorie od dětí až po seniory.
Vedení pod zkušeným cvičitelem.

 

Jednotlivá lekce stojí 60 Kč.

Vezměte si sportovní oblečení, sportovní sálovou obuv na přezutí, ručník, popř. doporučujeme vlastní podložku. Nabízíme široký sortiment nápojů, spalovače tuků, stimulanty výkonu, které si můžete zakoupit na baru.
Těšíme se na Vás s Míšou.

Své místo si můžete rezervovat na baru nebo telefonicky. Pokud se nebudete moci lekce účastnit, prosíme nejméně 3hodiny předem zrušit rezervaci, jinak Vám bude při příští lekci naúčtován vstup. Děkujeme za pochopení.

 Rezervace Kalistenika: 608 717 300