clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

Hatha jóga

ČASOVÝ ROZVRH

Pondělí    18.15 - 19.15 hod. pro všechny

Pátek       19.00 - 20.00 hod. pro všechny


Pondělí    19.20 - 20.20 hod. pro pokročilé (kurzovné 10 lekcí za 600,-Kč) Nutné se                                                                                přihlásit do 4.9.2020!!!!

 

Jednotlivá lekce stojí 80.
10-ti vstupovÁ permanentka stojí 600 Kč.

 

YOGA PRO POKROČILÉ

 

Pondělí      19.20 - 20.20 

 

Jedná se o kurz v ceně 600,-Kč. ( 10 lekcí) Lekce nelze platit jednotlivě.

 

   Jógový kurz

v Olymp fitness

 

Od září 2020 otevíráme v Olymp fitness kurz jógy pro pokročilé.

První běh proběhne od září do prosince 2020 – scházet se budeme vždy v pondělí v 19.20. (nejprve 10 lekcí, uvidíme jak se bude vyvíjet současná situace...)

Tento kurz je určen všem, kteří již mají alespoň elementární znalost jógy – například z našich lekcí a kromě příjemného protažení a regenerace se touží posunout trochu dále.

Zájemci se mohou hlásit na recepci Olymp fitness, na jógových lekcích u lektorky nebo na adrese bhaktistudio.yoga@gmail.com.

 

Uzávěrky přihlášek do 4. 9.  2020

Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň sedm zájemců.

                     www.olympfitness.cz

                  Generála Svobody 355, 473 01 Nový Bor

                  608 717 300

 

Co je jóga?

 

Jóga je tisíce let starou filozofií, která se celostně zabývá tělem i duchem. Součástí tohoto učení je i systém cvičení Hathajóga, která blahodárně působí na lidský organismus. Praktikování jógy přináší mnoho pozitivních účinků. Pomáhá zmírnit stres, dokonale uvolňuje svalové tenze a protahuje v běžném životě namáhané svalstvo krční i zádové. Díky józe se posiluje a zpevňuje vnitřní svalstvo a napomáhá k prokrvení všech částí těla.

 

Jógu může začít cvičit každý, neboť jógové pozice je možné upravit podle možností každého člověka, jóga umožňuje vzít v úvahu věk i zdravotní stav i jiná omezení. S každou další lekcí pocítíte, jak se Vaše tělo stává ohebnějším a pevnějším a po čase zjistíte, že Vám jóga dodává spousty energie a nebudete chtít přestat :-)

 

 

 

Na jógové lekce si prosím vezměte svou podložku a případně deku.

 

 

 

Vezměte si sportovní oblečení, sportovní sálovou obuv na přezutí, ručník, popř. doporučujeme vlastní podložku.
Nabízíme široký sortiment nápojů, spalovače tuků, stimulanty výkonu, které si můžete zakoupit na baru.
Těšíme se na Vás s Ivčou.

Své místo si můžete rezervovat. Pokud se nebudete moci lekce účastnit, prosíme nejméně 3hodiny předem zrušit rezervaci, jinak Vám bude při příští lekci naúčtován vstup. Děkujeme za pochopení.

 Rezervace jóga: 608 717 300

Po zaplacení vstupu na baru nebo po předložení permanentky, kde vám bude odškrtnut vstup Vám půjčíme klíček od šatní skříňky, kde se v oddělené šatně můžete vklidu převléknout, dojít na WC  popř. po skončení lekce osprchovat. Cvičení probíhá odděleně od fitnesscentra ve vedlejší tělocvičně.