clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

Hatha jóga

ČASOVÝ ROZVRH

Pondělí    18.00 - 19.00 hod. 

Pátek       19.00 - 20.00 hod. 

 

Jednotlivá lekce stojí 80.
10-ti vstupovÁ permanentka stojí 600 Kč.

 

 

Co je jóga?

 

Jóga je tisíce let starou filozofií, která se celostně zabývá tělem i duchem. Součástí tohoto učení je i systém cvičení Hathajóga, která blahodárně působí na lidský organismus. Praktikování jógy přináší mnoho pozitivních účinků. Pomáhá zmírnit stres, dokonale uvolňuje svalové tenze a protahuje v běžném životě namáhané svalstvo krční i zádové. Díky józe se posiluje a zpevňuje vnitřní svalstvo a napomáhá k prokrvení všech částí těla.

 

Jógu může začít cvičit každý, neboť jógové pozice je možné upravit podle možností každého člověka, jóga umožňuje vzít v úvahu věk i zdravotní stav i jiná omezení. S každou další lekcí pocítíte, jak se Vaše tělo stává ohebnějším a pevnějším a po čase zjistíte, že Vám jóga dodává spousty energie a nebudete chtít přestat :-)

 

 

 

Na jógové lekce si prosím vezměte svou podložku a případně deku.

 

 

 

Vezměte si sportovní oblečení, sportovní sálovou obuv na přezutí, ručník, popř. doporučujeme vlastní podložku.
Nabízíme široký sortiment nápojů, spalovače tuků, stimulanty výkonu, které si můžete zakoupit na baru.
Těšíme se na Vás s Ivčou.

Své místo si můžete rezervovat. Pokud se nebudete moci lekce účastnit, prosíme nejméně 3hodiny předem zrušit rezervaci, jinak Vám bude při příští lekci naúčtován vstup. Děkujeme za pochopení.

 Rezervace jóga: 608 717 300

Po zaplacení vstupu na baru nebo po předložení permanentky, kde vám bude odškrtnut vstup Vám půjčíme klíček od šatní skříňky, kde se v oddělené šatně můžete vklidu převléknout, dojít na WC  popř. po skončení lekce osprchovat. Cvičení probíhá odděleně od fitnesscentra ve vedlejší tělocvičně.