clear float
homepage Výrobky v akci
clear float

Fitko

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí - Pátek    08.00 - 21.00 hod.
Sobota - Neděle  08.00 - 18.00 hod.

 

Vezměte si sportovní oblečení, sportovní sálovou obuv na přezutí a ručník.
Nabízíme široký sortiment nápojů, spalovačů tuků, proteinových výrobků, stimulanty výkonu, které si můžete zakoupit na baru. Nošení vlastních nápojů je zakázáno.

Celé Fitnesscentrum je vybaveno stroji GRÜN SPORT, jejichž kvalita je již světové proslulá. Nejlepší řada strojů umožňuje využívat nové cvičební úhly a vede k celkové symetrii pohybu. Jsou použity nové technologie a biomechanika. Ve fitku se nachází přes 50 stanovišť, na ploše 260 m2. Stroje jsou koncipovány k procvičení celého těla. Vedle klasických stojů u nás naleznete i klec na drepy, platformu na mrtvé tahy, tak i 1ruční činky až do 60ti-kg.


Nově jsme pro vás rozšířili aerobní zónu o 2x veslovací trenažery Concept 2, 4x běhací pásy Life Fitness, Cross Matrix s virtuální realitou, eleptický trenažer, stepper (simulující chůzi do schodů)  značky Sapilo, kolo Grun Sport. 

 

Nově pro vás připravujeme cvičební sál s workout prvky, TRX, ketelbelly, podložky na protahování..
 

Info Fitko: 608 717 300

Jako fitness se označují sportovní aktivity i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při současném působení na upevňování zdraví a rozvoj síly. Pro fitness cvičení se používají kromě tradičních činek i různé speciální stroje, trenažery apod., které jsou běžně k dispozici i v našem fitness centru. Mimo cvičení pak zájemci zpravidla dodržují určitý dietní režim, případně používají různé doplňky výživy.

S výběrem vhodných doplnků výživy vám rádi poradíme.

U nás si můžete zakoupit veškeré výrobky přímo na baru. Máme široký sortiment proteinů, sacharidových nápojů, stimulantů výkonu, spalovačů tuků, vitamínů...